Gezocht: Leden voor de technische commissie

Zwaar bewolkt en 18° C met windkracht 2

 

Gezocht: Leden voor de technische commissie

Geplaatst op 15-10-2020  -  Categorie: Intern  -  Auteur: Het bestuur

Onze haven staat er prima bij! Maar... Dit gaat niet vanzelf...

De rol

Het onderhoud van alle eigendommen van de vereniging ligt in handen van de technische commissie. Zij houdt zich samen met de havencommissaris en de havenmeester bezig met het in topconditie houden van onder andere de haven, de panden, de verenigingsboten en alle andere verenigingseigendommen. 

Voor deze commissie is de vereniging op zoek naar technische leden die hierbij willen aansluiten.

In deze (vrijwilligers) rol maak onderdeel uit van de technische commissie en werkt nauw samen met de havenmeester en havencommissaris. Binnen deze commissie heeft ieder lid zijn eigen rol en/of taak; de een richt zich wat meer op de elektra, de andere weer op het onderhoud van het gebouw. Daarbij zijn geen harde kaders, het is altijd in samenspraak, is altijd gezellig en wordt altijd gedaan als het de commissieleden uitkomt.

 

De functie-wensen

  • Je bent lid van onze vereniging of partner van een lid.
  • Je bent superhandig en hebt aantoonbare technische ervaring. 

 

Het aanbod

Als volwaardig commissielid mag je meebeslissen over allerhande technische zaken die onze vereniging aangaan. Een vereniging die -zo zeggen we met trots- er technisch goed voor staat. 

Is dit het? Nee… Onze vereniging kent een informeel en gemêleerde groep van vrijwilligers met veel ruimte voor initiatief. Je krijgt de ruimte om niet alleen jouw rol naar eigen inzicht in te vullen, maar ook andere taken en/of projecten op te pakken als je je hiertoe geroepen voelt. En, uiteraard zal je worden vrijgesteld van de werkplicht.

 

Interesse?

Spreekt deze rol je aan? Reageer dan door te mailen naar het bestuur via ruutseb.[antispam].@wvsloterplas.nl. Mocht je meer informatie willen is deze te vinden op onze website (www.wvsloterplas.nl) Wil je vrijblijvend aftasten of dit iets voor jou is? Neem dan contact op met de havencommissaris: Ben Lambregts